Про Центри

Центри соціально-психологічної реабілітації населення належать до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 1007-р. “Про передачу цілісних майнових комплексів державних організацій до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції” до сфери управління Служби передано центри соціально-психологічної реабілітації населення, що знаходяться в м. Боярка, смт Бородянка, смт Іванків, м. Славутич Київської області, та м. Коростень Житомирської області.

Цільовим призначенням Центрів є здійснення заходів, спрямованих на надання соціальної, психологічної, освітньої, реабілітаційної та інформаційно-просвітницької допомоги ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей; громадянам, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції; особам, які працюють із зазначеними категоріями; пацієнтам цільових груп стаціонарних медичних та оздоровчих установ.

Діяльність Центрів висвітлюється на їхніх офіційних сайтах, які пропонуються вашій увазі.

Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення (смт Бородянка) 

Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації населення (смт Іванків) 

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення (м. Боярка)

Соціально-психологічний центр м. Славутич

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростень